Nasze Gabinety Lekarskie zapewniają Państwu prywatną opiekę medyczną w zakresie: ginekologii i położnictwa, seksuologii, endokrynologii i psychologii. Oferujemy Pacjentom: badania diagnostyczne, profesionalne leczenie, drobne zabiegi ambulatoryjne, udzielanie porad psychologicznych oraz seksuologicznych. Gabinety lekarskie wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt do badań. Dokładamy starań, aby nasze Pacjentki i Pacjenci byli leczeni w komfortowych warunkach i otrzymywali fachową pomoc medyczną. Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowe informację dotyczące działalności naszej placówki.
Zapraszamy.

galeria
gabinety lekarskie w katowicach

Galeria zdjęć - Nasze gabinety

Zdjęcie 1 - galeria gabinetów lekarskich w Katowicach
Zdjęcie 2 - galeria gabinetów lekarskich w Katowicach
Zdjęcie 3 - galeria gabinetów lekarskich w Katowicach
Zdjęcie 4 - galeria gabinetów lekarskich w Katowicach
Zdjęcie 5 - galeria gabinetów lekarskich w Katowicach
Zdjęcie 6 - galeria gabinetów lekarskich w Katowicach
Zdjęcie 7 - galeria gabinetów lekarskich w Katowicach
Zdjęcie 8 - galeria gabinetów lekarskich w Katowicach
Zdjęcie 9 - galeria gabinetów lekarskich w Katowicach
Zdjęcie 10 - galeria gabinetów lekarskich w Katowicach
Zdjęcie 11 - galeria gabinetów lekarskich w Katowicach
Zdjęcie 12 - galeria gabinetów lekarskich w Katowicach

Filmy - Prezentacja gabinetów

Beata Łącka-Gaździk - Medycyna estetyczna

Niedawno w naszych gabinetach pojawił się nowy lekarz specjalista, Pani Dr n.med. Beata Łącka-Gaździk – lekarz medycyny estetycznej. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prezentacji która przybliży Państwu tematykę zabiegów medycyny estetycznej.

Marcin Zagórski - psychiatra

Polecamy Państwu wysłuchanie prezentacji psychiatry Marcina Zagórskiego. W filmie poruszone są tematy dotyczące chorób psychicznych, sposobów ich leczenia a także wielu innych aspektów dotyczących psychiatrii.

Szkoła rodzenia

Niedawno odbyły się pierwsze zajęcia szkoły rodzenia organizowane w naszych gabinetach, z tego powodu postanowiliśmy nakręcić krótki film w którym pokażemy Państwu jak to wyglądało. Więcej informacji mogą Państwo znaleść w newsach: szkoła rodzenia.

Nasz pierwszy film

Zapraszamy do obejrzenia naszego pierwszego krótkiego filmu reklamowego w którym przedstawiliśmy dziedziny medycyny którymi się zajmujemy i w których jesteśmy w stanie Państwu pomóc.
kreska