Nasze Gabinety Lekarskie zapewniają Państwu prywatną opiekę medyczną w zakresie: ginekologii i położnictwa, seksuologii, endokrynologii i psychologii. Oferujemy Pacjentom: badania diagnostyczne, profesionalne leczenie, drobne zabiegi ambulatoryjne, udzielanie porad psychologicznych oraz seksuologicznych. Gabinety lekarskie wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt do badań. Dokładamy starań, aby nasze Pacjentki i Pacjenci byli leczeni w komfortowych warunkach i otrzymywali fachową pomoc medyczną. Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowe informację dotyczące działalności naszej placówki.
Zapraszamy.

newsy
gabinety lekarskie w katowicach

Alicja Skubis - dyplomowany dietetyk

Alicja Skubis - dyplomowany dietetyk

Nazywam się Alicja Skubis, jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym oraz założycielką Dietetyk Blisko Ciebie. Przed rozpoczęciem nauki na kierunku dietetyka miałam problemy z nadwagą i wynikami badań laboratoryjnych. Prawidłowe nawyki żywieniowe pozwoliły mi wypracować i utrzymać szczupłą sylwetkę oraz poprawić stan zdrowia.

Podejmuję się prowadzenia pacjentów zarówno na dietach odchudzających jak i wspomagających leczenie chorób dietozależnych. Interesuje się profilaktyką chorób nowotworowych- z tym tematem związana była moja praca magisterska.

Pomagam zmieniać nawyki żywieniowe moich pacjentów tak aby nie czuli się więźniami diety. Podczas kuracji dietetycznej uwzględniam preferencje smakowe moich podopiecznych. Staram się aby dieta była smaczna i sprawiała im przyjemność. Jeśli pacjent uwielbia jeść pizzę czy lody, to otrzyma ode mnie przepis kulinarny zamiast zakazu. Takie podejście minimalizuje ryzyko wystąpienia efektu jojo w przyszłości. Uważam, że zasady prawidłowego żywienia powinny zostać wprowadzone na stałe. Popularne i modne diety alternatywne oraz środki wspomagające odchudzanie mogą być rozwiązaniem tymczasowym, a moim celem jest wprowadzanie zmian przy których pacjent będzie w stanie pozostać do końca życia.

Poza pracą w poradni prowadzę wykłady, szkolenia, konferencje oraz biorę udział przy tworzeniu projektów związanych ze zdrowym żywieniem. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe ze względu na dynamiczny rozwój dietetyki.

Prywatnie interesuję się tematyką rozwoju osobistego oraz od wielu lat ćwiczę jogę.

Motto Dietetyk Blisko Ciebie? "Pomagamy zmieniać nawyki żywieniowe" ! :)

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt z numerem telefonu: 731 698 373