Nasze Gabinety Lekarskie zapewniają Państwu prywatną opiekę medyczną w zakresie: ginekologii i położnictwa, seksuologii, endokrynologii i psychologii. Oferujemy Pacjentom: badania diagnostyczne, profesionalne leczenie, drobne zabiegi ambulatoryjne, udzielanie porad psychologicznych oraz seksuologicznych. Gabinety lekarskie wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt do badań. Dokładamy starań, aby nasze Pacjentki i Pacjenci byli leczeni w komfortowych warunkach i otrzymywali fachową pomoc medyczną. Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowe informację dotyczące działalności naszej placówki.
Zapraszamy.

newsy
gabinety lekarskie w katowicach

Katarzyna Pruchniak - fizjoterapeuta

Katarzyna Pruchniak - fizjoterapeuta

Jestem fizjoterapeutką, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Fizjoterapia.
Od 2012 właścicielką prężnie działającego gabinetu Aktiv-Med (www.aktiv-med.pl) na ulicy Mariackiej 4 w Katowicach.

Prowadzę w pełni profesjonalną rehabilitację schorzeń oraz dysfunkcji narządu ruchu, które powstały w wyniku przeciążeń (np. ciąża), urazów, operacji, kontuzji.
W wykonywanej z wielką pasją pracy wykorzystuję swoje 25-letnie doświadczenie zawodowe. Wiedza i talent pomagają mi przynosić ulgę w cierpieniu i relaks w stresie i napięciu. W swojej pracy stosuję masaż i indywidualnie dobrane ćwiczenia.
Paniom po 40-tce dodatkowo polecam coś naprawdę rewelacyjnego - mój autorski ręczny masaż liftingująco-drenażowy twarzy i szyi - to alternatywa zabiegów medycyny estetycznej
serdecznie zapraszam